Bayraklı Rehberi

Bayrakli Elif lal İnsaat & Emlak

Elif Lal İnşaat; Güvenli yatırım her zaman Emlaktır

Tarihler boyu değerini hiç yitirmeyen hep sahiplerine kazandıran Emlak oldu. Bu konuyu konuşmak için gittiğimiz Elif Lal Gayrimenkul danışmanlık hizmetleri yetkilisi Mahsun Onay ile görüştük. Onu tanıyınca biz şaşırdık.

 

1980 Yılında Tırpark yöneticiliği ve rehberliği ile işe başladım. 1985 Yılında İran, Irak Dubai de rehberlik yaptım. Bulgarca, Yunanca, Yugoslavca, Kürtçe, Romence, Arapça dillerini biliyorum. Bu dillerde rehberlik yaptım. Gezen bilir felsefesinde çok yer gezdim.

Gezmek güzel ama yorucuydu. Artık sakin bir yaşam istiyordum. Yerleşeceğim mekan olarak İzmir’i seçtim. İnşaatçılık sektörüne girdim. Yap sat yaptım. Kendi dairelerimi satmak için açtığım büroda eşim ve ben İnsanlara yakınlığımız ve doğru yönlendirmelerimizle yararlı bir iş yaptığımızı gördük. Al dediğimizde alan, sat dediğimizde satanlar iyi kazandılar. Yıllar güveni artırdı. İnşaatlarımız ve inanın hiç sorunsuz bitirdiğimiz işler referans olarak çoğaldı. Kredi almak dahil her sorunu biz çözüyoruz.

Yönetici Elif hanım eşinin sözlerine destek çıkarak şunları söyledi.” Biz iyi bir ekibiz. İşimizi çok seviyoruz.

Konut, arazi, tarla, işyeri konularının  çözüm merkeziyiz. Sözünü yerine getiren, hiç yalan söylemeyen, güven kaybı yani kan kaybı olmayan firmalar aynen insan gibi başarılı ve huzurlu yaşarlar. Daha çok yolumuz var. Daha çok çalışacağız. Çünkü tam bir aile şirketiyiz. İş yaptığımız firma ve kişiler hep dostumuz olarak yaşıyorlar. Çözümsüz işimiz asla olmaz.

Sektörümüzde başarınız için gelişen yönleri iyi bilmeli zamanında ve doğru adımlar bilinçli danışmanlarla atılmalıdır.”

amp;z=17″>Gayrimenkul- Tadilat- İthalat- İhracat- Turizm Ltd. Şti.

amp;z=17&source=embed”>Gayrimenkul- Tadilat- İthalat- İhracat- Turizm Ltd. Şti.

Gayrimenkul- Tadilat- İthalat- İhracat- Turizm Ltd. Şti.

Mahsun Omay
Tel : 0232 348 33 20

Fax : 0232 344 15 14
Gsm : 0543 420 80 08

Mansuroğlu Mah.265 Sokak No:7 Bayraklı/ İzmir

e.lalinsaatemlak@hotmail.com

www.eliflalgayrimenkul.com

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Gayrimenkul- Tadilat- İthalat- İhracat- Turizm Ltd. Şti.

bayrakida inşaat, bayrakli tadilat ,bayraskli yapi, bayrakli dekorasyon, bayrakli fayans, bayrakli laminant parke, bayrakli pvc, bayrakli celikkapi,bayrakli gayriimenkul danismani,bayrakli elif insaat

Görüntülenme Sayısı :1776

URL: http://www.bayraklirehberi.com/?p=1352

Yazan hasan - Haz 14 2012. Kategori Emlak, İnşaat, ÖZEL Firmalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Giriş